ORION
Chci slyšet svý jméno TRAP remix 2013

“Jsem to stále já, nejstarší český raper.” Ano, tak začíná jeden z ORIONových nesmrtelných hitů. Dnes po více jak 5ti letech se tento trek ORION – Chci slyšet svý jméno dočkal TRAP remixu 2013 od nejnovějšího člena hudebního uskupení SOUTHSIDE FINEST RACKa ROKASe…

31. květen 2013 16:01:25

“Jsem to stále já, nejstarší český raper.” Ano, tak začíná jeden z ORIONových nesmrtelných hitů. Dnes po více jak 5ti letech se tento trek ORION – Chci slyšet svý jméno dočkal TRAP remixu 2013 od nejnovějšího člena hudebního uskupení SOUTHSIDE FINEST RACKa ROKASe!

Remix vzniknul zcela spontánně, když se kladná energie vesmíru spojila a vydala opět novou, už v podstatě 3. verzi této skladby (originál by by MARKO – album Velmi nebezpečné známosti, 1. oficiální remix by DJ WICH na Oriho albu Teritorium Remixy).

Jak jistě víte, ORI bude v létě vydávat mixtape jako předzvěst ke svému sólo albu, které má svět spatřit už na sklonku podzimu/zimy tohoto roku. Je více než možné, že právě tato skladba bude zařazena do trek listu jeho nového mixtapu a my vám ji už dneska v 16h představujeme právě exklusivně na našem webu BIGGBOSS.cz!

ORION – Chci slyšet svý jméno remix 2013 by RACK ROKAS

RAP: Orion
PRODUKCE: Rack RokasSouthSide Finest
MIX/MASTRE: Dj Doemixxx – BIGGBOSS/HYPNO808/SouthSide Finest/ & Pavel X.
Rakušan

Artwork pro tuhle věc udělal Jakub Stelzer/JakubStelzer Production/PNZKJS

biggboss