Hvězda queer rapu MIKKY BLANCO poprvé v Praze!

Básník, rapper, herec a model Mikky Blanco, o kterém jsme psali na biggboss již zde vystoupí v pátek 31. května ve smíchovské MeetFactory. V Čechách zřejmě první rapový interpret otevřeně si pohrávající s otázkami nejasné vlastní sexuality Mikky Blanco, vlastním jménem Michael David Quattlebaum Jr., v 16 letech sbalil kufry z rodné Kalifornie a vydal se do New Yorku. Stal se členem newyorské undergroundové komunity transsexuálů, kde ho objevil slavný fotograf Terry Richardson do fotoeditoriálu pro reklamu Happy Socks v magazínu GQ. Mnoho předních stran dalších slavných magazínů na sebe…

28. květen 2013 22:42:57

Básník, rapper, herec a model Mikky Blanco, o kterém jsme psali na biggboss již zde vystoupí v pátek 31. května ve smíchovské MeetFactory.
V Čechách zřejmě první rapový interpret otevřeně si pohrávající s otázkami nejasné vlastní sexuality Mikky Blanco, vlastním jménem Michael David Quattlebaum Jr., v 16 letech sbalil kufry z rodné Kalifornie a vydal se do New Yorku. Stal se členem newyorské undergroundové komunity transsexuálů, kde ho objevil slavný fotograf Terry Richardson do fotoeditoriálu pro reklamu Happy Socks v magazínu GQ. Mnoho předních stran dalších slavných magazínů na sebe nedalo dlouho čekat a dnes čtyřiadvacetiletý Blanco je na výsluní.
V loňském roce překvapil znova – vydává pod UNO labelem album Mikky Blanco & The Mutant Angels. Zrodila se hvězda queer rapu, která září na předních stranách hudebních periodik a v těch nejzvučnějších klubech. Nové, kritiky opěvované album Cosmic Angel: The Illuminati Princes/Ss přiváží a osobně předvede v MeetFactory.

FACEBOOK EVENT ZDE!

boss