Nová deska a publikace WWW - Atomová včela je mezi vámi

Atomová včela vylétá z reaktoru! Poprvé se s ní můžete seznámit, jakožto si ji koupit v hudebním obchodě Radost FX a to ve čtvrtek 23. května od 16.00 do 20.00. V tento, pro JADERNÉ VČELAŘE slavný den, zde proběhne odpoledne release Atomové včely a to za přítomnosti všech členů WWW. Včelku si tak můžete nechat ocejchovat podpisy všech jejích tvůrců. Atomová včela vychází jako CD společně s knihou všech textů WWW. Kniha je rozdělena do čtyř částí. Tři oddíly jsou věnovány textům vyšlým na řadových albech skupiny a navíc jsou v knize i některé doposud nepublikované texty ve …

21. květen 2013 12:47:34

Atomová včela vylétá z reaktoru! Poprvé se s ní můžete seznámit, jakožto si ji koupit v hudebním obchodě Radost FX a to ve čtvrtek 23. května od 16.00 do 20.00. V tento, pro JADERNÉ VČELAŘE slavný den, zde proběhne odpoledne release Atomové včely a to za přítomnosti všech členů WWW. Včelku si tak můžete nechat ocejchovat podpisy všech jejích tvůrců.

Atomová včela vychází jako CD společně s knihou všech textů WWW. Kniha je rozdělena do čtyř částí. Tři oddíly jsou věnovány textům vyšlým na řadových albech skupiny a navíc jsou v knize i některé doposud nepublikované texty ve čtvrtém oddíle Bonusy.

Na přebalu knihy je fotografie od Ivana Pinkavy, který svými fotkami kongeniálně doplnil atmosféru Atomové včely.

Závěrem připomínáme, že křest desky se pak odehraje ve středu 29. května. v pražském klubu Roxy – vidíme se tam! WWW

www / biggboss