WWW - Atomová včela
Spuštěny předobjednávky na e-shopu!

Na našem e-shopu můžete od dnešního dne objednávat nový titul WWW – Atomová včela. Prvních 100 objednávek dostane navíc jako bonus knihu s podpisy všech členů WWW a kromě toho obdrží ještě dárek v podobě CD Tanec sekyr zdarma. Objednávejte ZDE Třetí deska WWW vychazí v podobě exkluzivního spojení CD a knihy …

16. květen 2013 13:20:27

Na našem e-shopu můžete od dnešního dne objednávat nový titul WWW – Atomová včela. Prvních 100 objednávek dostane navíc jako bonus knihu s podpisy všech členů WWW a kromě toho obdrží ještě dárek v podobě CD Tanec sekyr zdarma.

Objednávejte ZDE

Třetí deska WWW vychazí v podobě exkluzivního spojení CD a knihy. Kniha je esteticky laděna ke dvoum dosavadním albům WWW, tedy desce Neurobeat a desce Tanec sekyr a třetí část knihy pak k aktualní desce Atomová včela. Kniha obsahuje texty ze všech 3 desek a také texty několika bonusových skladeb, které vyšly na kompilacích, objevily se ve filmové tvorbě apod. Texty WWW tak díky knize vycházejí poprvé a ve spojení s novou deskou potěší jistě každého fanouška této vyjímečné kapely.

Tracklist:
01. Auto
02. Stín
03. Sněhurka
04. Čtverec
05. Ne
06. Máj
07. Mé tělo roste
08. Opera v Sydney
09. Procházka
10. Anděl
11. Spící robot
12. Pikola
13. Orel
14. Atomová včela
15. Kleště
16. Na dostřel

biggboss