Detaily k třetí studiové desce WWW
Tracklist, ukázka & cover!

Již delší dobu prosakují informace o tom, že WWW pracují na nové desce. Teď přinášíme detailní informace k celkové podobě alba, tracklist a také krátkou ukázku a cover. Třetí deska WWW vychazí v podobě exkluzivního spojení CD a knihy. Kniha je esteticky laděna ke dvoum dosavadním album WWW, tedy desce Neurobeat a desce Tanec sekyr a třetí část knihy pak k aktualní desce Atomová včela. Kniha obsahuje texty ze všech 3 desek a také texty několika bonusovych skladeb, které vyšly na kompilacích, objevily se ve filmové tvorbě apod. Texty WWW tak díky knize vycházejí poprvé a …

14. květen 2013 10:50:58

Již delší dobu prosakují informace o tom, že WWW pracují na nové desce. Teď přinášíme detailní informace k celkové podobě alba, tracklist a také krátkou ukázku a cover.

Třetí deska WWW vychazí v podobě exkluzivního spojení CD a knihy. Kniha je esteticky laděna ke dvoum dosavadním album WWW, tedy desce Neurobeat a desce Tanec sekyr a třetí část knihy pak k aktualní desce Atomová včela. Kniha obsahuje texty ze všech 3 desek a také texty několika bonusovych skladeb, které vyšly na kompilacích, objevily se ve filmové tvorbě apod. Texty WWW tak díky knize vycházejí poprvé a ve spojení s novou deskou potěší jistě každého fanouška této vyjímečné kapely.

ukázka z nové desky: Auto – WWW

Tracklist:

01. Auto
02. Stín
03. Sněhurka
04. Čtverec
05. Ne
06. Máj
07. Mé tělo roste
08. Opera v Sydney
09. Procházka
10. Anděl
11. Spící robot
12. Pikola
13. Orel
14. Atomová včela
15. Kleště
16. Na dostřel

biggboss