Chief Keef nejnovějším členem Bricksquad!

Teprve sedmnáctiletej Keith Cozart, všem známej jako chi-town rapper Chief Keef, je nejnovějším přírůstkem labelu 1017 Bricksquad! Gucci Mane to oficiálně ohlásil skrze svůj twitter profil jen pár hodin nazpět a vybral si dobře. O Chief Keefa se už v loňském roce dohadovalo několik labelů. Ten se nakonec upsal pod Interscope Records, kde dostal příležitost založit vlastní značku GBE aka Glory Boyz Entertainment. Na konci roku pak vydal svůj debut Finally Rich. Co předvede pod nálepkou 1017 Bricksquad

9. květen 2013 10:40:53

Teprve sedmnáctiletej Keith Cozart, všem známej jako chi-town rapper Chief Keef, je nejnovějším přírůstkem labelu 1017 Bricksquad!

Gucci Mane to oficiálně ohlásil skrze svůj twitter profil jen pár hodin nazpět a vybral si dobře. O Chief Keefa se už v loňském roce dohadovalo několik labelů. Ten se nakonec upsal pod Interscope Records, kde dostal příležitost založit vlastní značku GBE aka Glory Boyz Entertainment. Na konci roku pak vydal svůj debut Finally Rich. Co předvede pod nálepkou 1017 Bricksquad se nechme překvapit a pro ty kdo maj pocit, že je tohle jméno míjelo, přihazujem několik jeho posledních věcí.

Chief Keef
Where He Get It

Ballout Ft. Chief Keef
Been Ballin

Lil Reese Ft. Chief Keef
Traffic

Chief Keef
Now It’s Over

13