IDIOT 518
Spuštění předprodeje na křest desky!

Informace, že druhá sólová deska Vladimira 518 IDIOT je ve finální fázi realizace, není žádným tajemstvím. Známo je už i přesné datum, kdy deska fyzicky spatří světlo světa. Tím dnem je středa 15. května a hned 9 dní poté, tedy v pátek 24. května, se uskuteční i koncertní křest tohoto projektu v pražském Veletržním paláci. Kdo si pamatuje dnes již legendární audiovizuální křest alba Gorila vs. Architekt v klubu Roxy, může se i tentokrát těšit na zásadní událost. Možnosti propojení obrazu a zvuku v kvalitní hudební show totiž Vladimir a jeho team použije i pro velkolepý křest v pražském Veletržním paláci. Svůj moderní přístup k stage performanci skládá z ingrediencí jako jsou synchronizovaný světla, zvuk, videoprojekce a laser. To ovšem není jediný bonus plánovaného koncertního provedení…

7. květen 2013 15:04:30

Informace, že druhá sólová deska Vladimira 518 IDIOT je ve finální fázi realizace, není žádným tajemstvím. Známo je už i přesné datum, kdy deska fyzicky spatří světlo světa. Tím dnem je středa 15. května a hned 9 dní poté, tedy v pátek 24. května, se uskuteční i koncertní křest tohoto projektu v pražském Veletržním paláci.
Kdo si pamatuje dnes již legendární audiovizuální křest alba Gorila vs. Architekt v klubu Roxy, může se i tentokrát těšit na zásadní událost. Možnosti propojení obrazu a zvuku v kvalitní hudební show totiž Vladimir a jeho team použije i pro velkolepý křest v pražském Veletržním paláci. Svůj moderní přístup k stage performanci skládá z ingrediencí jako jsou synchronizovaný světla, zvuk, videoprojekce a laser. To ovšem není jediný bonus plánovaného koncertního provedení nového alba. Místo tradiční sestavy v podobě DJe a raperů, se 518 rozhodl sestavit koncertní band v následujícím složení – Vladimir 518, LA4, Dj Mike Trafik, Adam Koller za bicí soupravou, Matěj Havlíček basa a duo back vokalistek Tutti Frutti.

\n*Vzhledem k omezené kapacitě podzemního sálu ve Veletržním paláci jsou naplánovány dva koncerty na jeden večer!*

\nDveře se otvírají v 19,00, start prvního koncertu je ve 20,00 a druhá show má stanovený začátek na 22,30. Bigg Boss si v areálu pronajímá jak podzemní sál, tak i velkou chillout zónu orientovanou směrem do ulice Dukelských hrdinů, proto budou mít všichni návštěvníci šanci zůstat na party i ve chvíli, kdy nebudou sledovat koncert.
Mimo hlavní audiovizuální show Vladimira 518 a jeho ansámblu se můžete těšit na velmi nečekaného předskokana, a tím je pravý a nefalšovaný PSH Revival band! V chilloutu se představí několik současných top Djs.

\n"Facebook event zde!“:http://www.facebook.com/events/334787526624428/?fref=ts

\n”!!!!!!Přímý link na předprodej lístků zde!!!!!!!":http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_venue_tr?venue_id=1001062&code=TICKET&language=2

boss