Nicolas Winding Refn & Ryan Gosling
Only God Forgives

Předminulej tejden jsme vám tady nabídli nový trailery z chystanýho krimi thrilleru Only God Forgives geniálního dánskýho režiséra Nicolase Winding Refna (trilogie Pusher, Valhalla Rising, Bronson, Drive …), kterej se již za pár dní dočká svojí premiéry na letošním ročníku filmového festivalu v Cannes. Pokud se na film těšíte stejně jako my a na nějaký spoilery z vysoka kašlete, potom pro vás máme tři krátký, nově vypuštěný scény. Premiéra v našich kinech je v plánu na 6. 6. 2013 a níže najdete videa i oficiální …

29. duben 2013 12:01:07

Předminulej tejden jsme vám tady nabídli nový trailery z chystanýho krimi thrilleru Only God Forgives geniálního dánskýho režiséra Nicolase Winding Refna (trilogie Pusher, Valhalla Rising, Bronson, Drive …), kterej se již za pár dní dočká svojí premiéry na letošním ročníku filmového festivalu v Cannes. Pokud se na film těšíte stejně jako my a na nějaký spoilery z vysoka kašlete, potom pro vás máme tři krátký, nově vypuštěný scény. Premiéra v našich kinech je v plánu na 6. 6. 2013 a níže najdete videa i oficiální text domácího distributora.

Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku. Když Julianův bratr zabije prostitutku, policie si pozve na pomoc Changa – Anděla pomsty, který dovolí otci zavražděné, aby ho osobně zabil. Tím však rozpoutá peklo, protože do situace se vloží Julianova matka, šéfka jedné z nejmocnějších kriminálních organizací, která Juliana vysílá pomstít svého bratra. (oficiální text distributora)


Only God Forgives (Solo Dio perdona) – Estratto…


Only God Forgives (Solo Dio perdona) – Estratto…


Only God Forgives (Solo Dio perdona) – Estratto…

13