IDIOT 518
Mastering již příští týden v Londýně!

Informace, že druhá sólová deska Vladimira 518 IDIOT je ve finální fázi realizace, není žádným tajemstvím. Známo je už i přesné datum, kdy deska fyzicky spatří světlo světa. Tím dnem je středa 15. května, kdy album vyjde na CD, následovat bude LP a digitální download. Následně bude vše posvěceno 24. května velkolepým audiovizuálním křtem v pražském Veletržním paláci. Vraťme se ale ještě na chvíli do současnosti, kdy se uzavírají veškeré práce na mixu jednotlivých tracků ve studiích Starworks a Jižák. Odtud poputuje materiál přímo do londýnského masteringového…

26. duben 2013 11:27:06

Informace, že druhá sólová deska Vladimira 518 IDIOT je ve finální fázi realizace, není žádným tajemstvím. Známo je už i přesné datum, kdy deska fyzicky spatří světlo světa. Tím dnem je středa 15. května, kdy album vyjde na CD, následovat bude LP a digitální download. Následně bude vše posvěceno 24. května velkolepým audiovizuálním křtem v pražském Veletržním paláci.
Vraťme se ale ještě na chvíli do současnosti, kdy se uzavírají veškeré práce na mixu jednotlivých tracků ve studiích Starworks a Jižák. Odtud poputuje materiál přímo do londýnského masteringového studia Masterpiece na finální tuning a to přímo i za účasti Vladimira 518 a Mike Trafika mezi dny 1. a 2. května. Fotoreport a čerstvý zprávy z Anglie očekávej tady na webu biggboss.cz i na FB profilech zmíněných artists.

boss