Man Of Steel
Nu trailer venku!

Superman, jeden by si řek, že to je ten hrdina, jehož sešitovky často zabíraj v komiksovejch obchodech nejvíc místa v regálech. Ale co, každej má svýho oblíbence a pro koho je to právě Clark Kent aka nejznámější DC superhrdina, ten dost možná čeká na chystanej film Man of Steel režiséra Zacka Snydera, se kterým v prvopočátcích vypomohli taky scénárista David S. Goyer a geniální režisér Christopher Nolan. Film jde u nás do kin v druhé polovině června a my tu pro vás dnes máme novej tříminutovej trailer …

18. duben 2013 11:30:41

Superman, jeden by si řek, že to je ten hrdina, jehož sešitovky často zabíraj v komiksovejch obchodech nejvíc místa v regálech. Ale co, každej má svýho oblíbence a pro koho je to právě Clark Kent aka nejznámější DC superhrdina, ten dost možná čeká na chystanej film Man of Steel režiséra Zacka Snydera, se kterým v prvopočátcích vypomohli taky scénárista David S. Goyer a geniální režisér Christopher Nolan. Film jde u nás do kin v druhé polovině června a my tu pro vás dnes máme novej tříminutovej trailer, kterej napoví co čekat. Check it.

Premiéra u nás je 20. 6. 2013 a ve filmu se objeví např. Henry Cavill, Amy Adams, Michael Shannon, Russell Crowe, Laurence Fishburne, Kevin Costner, Diane Lane a další.

13