Baz Luhrmann
The Great Gatsby

The Great Gatsby je chystanej film australskýho režiséra Baze Luhrmanna. Ten je známej především jako režisér skvělý filmový adaptace Romeo & Juliet (1996) s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Toho si Baz vybral i pro svůj nejnovější snímek jež se v kinech objeví už příští měsíc. Film vychází ze stejnojmenné knižní předlohy od F. Scotta Fitzgeralda a krom DiCapria se v něm objeví např. Carey Mulligan, Tobey Maguire, Joel Edgerton a další. Připravte se na třicátý léta minulýho století v New York City a o co konkrétně půjde vám nejlíp napoví pár hodin vypuštěnej trailer. U nás je premiéra v plánu …

5. duben 2013 11:59:34

The Great Gatsby je chystanej film australskýho režiséra Baze Luhrmanna. Ten je známej především jako režisér skvělý filmový adaptace Romeo & Juliet (1996) s Leonardem DiCapriem v hlavní roli. Toho si Baz vybral i pro svůj nejnovější snímek jež se v kinech objeví už příští měsíc. Film vychází ze stejnojmenné knižní předlohy od F. Scotta Fitzgeralda a krom DiCapria se v něm objeví např. Carey Mulligan, Tobey Maguire, Joel Edgerton a další. Připravte se na třicátý léta minulýho století v New York City a o co konkrétně půjde vám nejlíp napoví pár hodin vypuštěnej trailer. U nás je premiéra v plánu na 16. květen 2013.

V nejnovějším traileru můžete taky přičuchnout k soundtracku, jež obsahjue jména jako Beyoncé, André 3000, Lana Del Rey, Florence + The Machine atd.

13