Down South Bangers

Další várka novejch dirty south videoklipů na sebe nenechala dlouho čekat a v rámci dnešního dílu naší rubriky Down South Bangers vám tak nabízíme nejnovější vizuály od jmen jako např. Project Pat, Wale, Rick Ross, Lil Waye & 2 Chainz. Project Pat má čerstvě venku video k tracku Weed Smoke (prod. Drumma Boy), ze svýho nedávnýho tejpu Cheez N Dope. Komu by to bylo málo, s dvojicí Nasty Mane a Gorilla Zoe posílá Pat další klip na track Pop This Pill. Duo Weezy a 2 Chainz vypustili video k Rich As Fuck a MMG ballers …

24. březen 2013 13:50:48

Další várka novejch dirty south videoklipů na sebe nenechala dlouho čekat a v rámci dnešního dílu naší rubriky Down South Bangers vám tak nabízíme nejnovější vizuály od jmen jako např. Project Pat, Wale, Rick Ross, Lil Waye & 2 Chainz.

Project Pat má čerstvě venku video k tracku Weed Smoke (prod. Drumma Boy), ze svýho nedávnýho tejpu Cheez N Dope. Komu by to bylo málo, s dvojicí Nasty Mane a Gorilla Zoe posílá Pat další klip na track Pop This Pill. Duo Weezy a 2 Chainz vypustili video k Rich As Fuck a MMG ballers Wale a Rick Ross maj venku vizuál na track The Show, kde je navíc doplní Aaron Wess. Jako bonus je tu nakonec opět 2 Chainz a jeho UK freestyle u legendárního Tima Westwooda. Check it.

Project Pat
Weed Smoke

Project Pat & Nasty Mane
Pop This Pill feat. Gorilla Zoe

Lil Wayne
Rich As Fuck (Explicit) ft. 2 Chainz

Wale feat. Rick Ross & Aaron Wess
The Show

Westwood Crib Sessions
2 Chainz freestyle / Karate Chop

13