WWW a minitour
po Slovensku!

Pražská experimentální formace WWW, která odstartovala svoji kariéru na počátku devadesátých let, o sobě v poslední době nedává moc vědět. Jedním z důvodů je určitě fakt, že kapela poměrně intenzivně pracuje na novém, v pořadí již třetím studiovém albu. Jedni z prvních, kdo si tak bude moci vychutnat nejnovější WWW materiál jsou slovenští fanoušci, a to právě díky chystanému minitour, jež kapela připravuje ve spolupráci s labelem Bigg Boss v příštích dnech. Třízastávkové tour po slovenských klubech odstartuje již tento čtvrtek, 28.2.2013, kdy se odehraje první z koncertů v …

25. únor 2013 12:48:50

Pražská experimentální formace WWW, která odstartovala svoji kariéru na počátku devadesátých let, o sobě v poslední době nedává moc vědět. Jedním z důvodů je určitě fakt, že kapela poměrně intenzivně pracuje na novém, v pořadí již třetím studiovém albu. Jedni z prvních, kdo si tak bude moci vychutnat nejnovější WWW materiál jsou slovenští fanoušci, a to právě díky chystanému minitour, jež kapela připravuje ve spolupráci s labelem Bigg Boss v příštích dnech.

Třízastávkové tour po slovenských klubech odstartuje již tento čtvrtek, 28.2.2013, kdy se odehraje první z koncertů v bratislavském KC Dunaj. Show organizuje České centrum v Bratislavě společně s OZ literarnyklub.sk a uskuteční se v rámci akce Czecho Mecho. To je seriál vycházející z hesla: „Československá kultúra nie je anachronizmus ani po 20 rokoch od rozdelenia“, kdy se bude v místním kulturním centru pravidelně objevovat to podstatné z československé scény. Součástí programu tohoto koncertu je i přednáška českého malíře a dvorního textaře Lubomíra Typlta, nedílné součásti WWW.

Další koncerty se poté odehrají v pátek 1.3.2013 v trenčínském klubu LÚČ a v sobotu 2.3.2013 v Centrum Music Clubu v Bánské Bystrici.

Pražští WWW nejsou sice na Slovensku nikterak častým hostem, přesto jejich koncerty zde patří k těm nejlepším v historii kapely. Nenechte si ujít třízastávkovou minitour kapely v termínech 28.2. – 2.3.2013.

28.2.2013
KC Dunaj,
Bratislava

18:00 přednáška Lubomíra Typlta, 20:00 WWW

1.3.2013
Klub LÚČ,
Trenčín

2.3.2013
Centrum Music Club,
Bánská Bystrica

13